O nás

Modely známé italské značky Sandro Ferrone a oblíbených francouzských značek YouYou a Papareil najdete v butikuBalamina v Praze na náměstí Jiříhoz Poděbrad. Obchod uvádí na trh také české módní návrháře a firmy. Pozornost upírá nejen k mladým ženám, ale také k dámám středního a vyššího věku, jejichž eleganci, jedinečnost a styl chce podtrhnout nebo dokonce pomoci vytvořit. Modely pro každý den i pro společenské události nabízí v široké škále velikostí od čísla 34/36 po 52/54.

Specifi cká přání zákaznic je Balamina schopna uspokojit šitím na zakázku i úpravou oděvů.Nově vybrané oblečení zde můžetesladit s nevšední bižuterií české značky Kalipra či zahraničních kolekcí a italskými kabelkami.

 

Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Móda, která má využití pro každou příležitost a pomáhá Vám cítit se dobře. Tím se náš obchod stará o příjemnější život mnoha zákaznic. Naše firma nabízí svým zákazníkům jen kvalitní a pohodlné oděvy za přístupné ceny. Žádné přání zákazníka nezůstane nesplněno. Těšíme se na Vaši návštěvu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Fotografie